Náplasti na chudnutie SLIMM Patch
Náplasti na chudnutie SLIMM Patch

Náplasti na chudnutie SLIMM Patch

 

Náplasti na chudnutie na čisto prírodnej báze sa používajú na pomoc proti obezite. Na redukciu hmotnosti alebo chudnutie v oblastiach drieka, zadku, brucha a iných lokálnych tukových častí. Majú aj veľa iných doplnkových účinkov okrem účinku na metabolizmus. Sú vyrobené len na báze 100% rastlinných výťažkov.


Efektívna kompozícia zložiek zložiek vie urýchliť metabolizmus a spaľovanie tuku v tele, bráni ukladaniu ďalšieho tuku, a umožní spevnenie pokožky. Ingrediencie pochádzajú iba z rastlín a žiadnej chemickej výroby na báze riadeného postupného uvoľňovania komponentov uložených v hydrogélovej konzistencii, ktorá prilipne na pokožku bez tendencie odpadávať. Neostávajú znaky po použití a odstránení.


Náplasti by nemali používať: tehotné ženy, pacienti s diabetom, pacienti s hypoglykémiami, poruchami srdca, štítnej žľazy, alergici.
Sú vhodné na použitie: u ľudí s obezitou, ktorí chcú schudnúť, alebo si upraviť líniu či len pocit uspokojenia. Rovnako sú vhodné na udržiavanie a zlepšenie zdravotného stavu.


Náplasti nie sú výživovým doplnkom, ani kozmetickým prípravkom. Nie sú určené na liečbu chorôb a nie sú zdravotnou pomôckou.