Laserový hrebeň SAS
LASEROVY HREBEN SAS

Laserový hrebeň SAS

 

Laserový hrebeň je riešením pre vlasy, ktoré slabnú, rednú či začínajú vo zvýšenej miere vypadávať. Efektívne zastaví vypadávanie a pomôže vlasom k opätovnému rastu.


Hair Care Laser Comb je celosvetovo rozšírená terapia na revitalizáciu rednúcich a stenčujúcich sa vlasov. Vlasy získavajú hrubší, bohatší a zdravšie vyzerajúci vzhľad.


Svetlo laserového hrebeňa stimuluje vlasové folikuly a prináša tak nárast hustoty i rýchlosti rastu vlasov a normalizuje skalp pokožky hlavy. Prináša zlepšenie mikrocirkulácie krvi, rozšírenie kapilár a tak zlepšenie výživy, rozšírenie lymfatického systému a tým zlepšenie odvodu odpadov, prináša viac ATP pre činnosť všetkých buniek skalpu. A ak sa SAS používa správne, je veľmi efektívny. Tak ženy, ako i muži môžu mať z laserového hrebeňa veľký úžitok.


Mechanizmus účinku
SAS Laser poskytuje stimulačnú energiu na posilnenie oslabených folikúl, pričom je známe, že toto oslabenie je hlavným faktorom vypadávania vlasov. Laserová energia, čo je preukázané, zvyšuje prietok krvi a jej cirkuláciu v skalpe. Tento nárast mikrocirkulácie je podstatný pre udržanie výživy vlasových folikúl. Tým vlasový váčok získava lepšie stavebné komponenty, ozdravuje sa a začína produkovať zdravé vlasy.