Filtre Nobel
Filtre Nobel

O NÁS

 

Bystrina EU, s.r.o., exkluzívny dovozca systémov na filtrovanie vody NOBEL Corporation s.r.o., je spoločnosť so základnou činnosťou predaja a servisu súčasných prístrojov na prečisťovanie vody, ako pre individuálnych užívateľov, tak aj pre malé a stredné priemyselné zariadenia.

Namontovaním našich prístrojov máme možnosť značne zlepšiť kvalitu pitnej vody a vody na varenie ale aj osobitným prečisťovaním optimalizovať kvalitu vody používanú aj na technické účely, čím sa chránia zariadenia a inštalácie pred upchávaním, čo je následok používania tvrdej vody. V predajnej ponuke máme prístroje, ktoré môžu vodu ideálne prečistiť prostredníctvom destilácie na špeciálne účely.

Naše motto znie: Pre každý problém týkajúci sa vody máme optimálne riešenie.

 


Spoločnosť Bystrina EU s.r.o. má sídlo na Tomášikovej 30, 821 01 v Bratislave a za pomerne krátke obdobie vybudovala manažment, ktorého cieľom na Slovensku je propagácia potreby používania kvalitnej vody, ako na pitie a varenie, tak i na priemyselné účely. Administratívny aparát a servisná služba spoločnosti pozostáva z dobre vycvičených profesionálov, ktorí sú denne v službe užívateľov našich prístrojov.

Spoločnosť Bystrina EU s.r.o., ako dovozca systémov na filtrovanie vody NOBEL Corporation patrí medzi prvé spoločnosti, ktoré na Slovensku poukázali na akútny problém nedostatočnej kvality pitnej vody ako i následky, ktoré sa objavia dlhodobým priamym konzumovaním takej vody, alebo prostredníctvom potravín, ktoré sa v znečistenej vode pripravujú. Prostredníctvom bezplatného testovania vody v tisíckach domácností sme poukázali na dôležitosť tohto problému vykonajúc tak ekologické edukovanie, veľmi dôležité z hľadiska zdravotnej prevencie. Najväčšou podporou našej misie sú práve tí zákazníci a ich pozitívne zdravotné zmeny, ktoré osobne pocítili hneď na začiatku užívania prečistenej vody. Oni a ich odporúčania sú našim najlepším marketingom. Keďže ešte stále väčšina obyvateľstva si neuvedomuje potrebu prečisťovania pitnej vody, naša misia je sa na samotnom začiatku a naši spolupracovníci majú veľmi dôležitú úlohu, aby sa tieto informácie dostali ku každému. To je náš najdôležitejší a najvyšší podnikateľský cieľ.