DETOXIKÁCIA ORGANIZMU
Detoxikacia organizmu

DETOXIKÁCIA ORGANIZMU

 

Detoxikácia organizmu je základnou podmienkou dlhodobého udržovania zdravého organizmu, pričom je vhodná pre všetky druhy chronických civilizačných ochorení. Pokiaľ sa toxické látky z tela odstránia a tkanivá nie sú nenávratne poškodené, organizmus si poradí s mnohými ochoreniami sám. Náš organizmus nedokáže efektívne filtrovať všetky nebezpečné látky nachádzajúce sa vo vzduchu, vode i potravinách, a tak poškodzujú náš organizmus a znižujú jeho obranyschopnosť.


Detoxikácia sa prevádza obvykle cez oblasť chodidiel, kde sa nachádza veľké množstvo potných žliaz a akupunktúrnych bodov. Vďaka poklesu koncentrácie škodlivín v krvi sa naštartuje proces nastolenia rovnováhy medzi krvou a orgánmi. Nasleduje postupné uvoľňovanie škodlivín z orgánov a tkanív, ktorý si však vyžaduje dlhšiu dobu trvania.


Detoxikáciou sa z organizmu odbúravajú škodlivé odpadové látky. Po tejto očiste vaše telo zvyšuje hladinu fyzickej, duševnej a sexuálnej energie. Začína expandovať vaša kreativita, cítite sa ako znovuzrodený, ako iný človek.


Kladné účinky detoxikácie na: chronické dýchacie problémy, bolesti hlavy, kĺbov, chrbtice, kožné ekzémy, bolesti žalúdka, chronická únava a množstvo ďalších ťažkostí.