Hyaluron gél DEVEE
Hyaluron gél DEVEE

Hyaluron gél DEVEE

 

Pre krásnu pleť bez vrások a známok starnutia. Hyalurón sodný, telu vlastná substancia, ktorá vás omladí o niekoľko rokov.
Navždy mladá a krásna!
Kyselina hyalurónová optimálnym spôsobom viaže vlhkosť. Vysoko efektívny účinok tejto látky sa využíva pri aplikáciách v medicínskej a kozmetickej praxi.


Prečo je tento gél taký hodnotný? Vyznačuje sa vysokou koncentráciou kyseliny hyalurónovej a je veľmi efektívny pri redukcii a odstraňovaní vrások i známok starnutia. Vysoký podiel tejto látky robí gél takým hodnotným a žiadaným na celom svete.


Hyalurónový gél je vyvinutý špeciálne pre starostlivosť a ošetrovanie tváre, krku a dekoltu. Kyselina hyalurónová nielen udržiava a viaže jedinečným spôsobom vlhkosť, ale tiež účinne podnecuje opätovnú tvorbu kolagénu a elastínu v pokožke. Výsledkom je výrazne sviežejší a mladší vzhľad pokožky.
Prednosti gélu: Pleť vyzerá oddýchnutá a mladšia, redukcia hĺbky vrások je viditeľná, prísun vlhkosti, ktorá sa v pleti udržiava je jedinečný. Stimuluje sa vytváranie kolagénu a elastínu. Gél pôsobí ihneď a účinkuje dlhé hodiny. Pri pravidelnejšom používaní má dlhšie trvajúci efekt.
Poskytuje skvelú dennú starostlivosť o tvár, krk a dekolt, a je vhodný pre každý typ pleti. Absorbuje sa rýchlo a komplexne. Zvlhčí pleť po saune, soláriu a opálenú slnkom.

Gél bol vyvinutý pre dennú starostlivosť. Ošetrenie je vhodné aj na staršie jazvy a problematickú pleť.