MAGNETIZÉR MZ-RO

MAGNETIZÉR MZ-RO

Opis

 

Magnetizér je prístroj, ktorý svojim koncentrovaným permanentným magnetovým poľom zabezpečuje namagnetovanie makromolekúl RO (reverzibilne osmotickej) vody, teda orientáciu dipólov vody v zadanom smere poľa rozkladajúcej makromolekuly vody na elementárne molekuly vody. Tento typ magnetizéru, ktorý je podľa svojej konštrukcie špecifický, predstavuje jeden z najúčinnejších magnetových systémov, ktorý jednoducho povedané "roztrasie" molekulárnu štruktúru vody. Magnetové "sandvich" štrbiny formujú najsilnejšie magnety z neodimia, ktoré majú aj 10 x silnejšie magnetické pole ako klasické keramické magnety.
Vďaka svoje sile a pôsobenia z bezprostrednej blízkosti na RO vodu, ktorá preteká cez magnetické štrbiny účinnosť magnetov sa multiplikuje.

Typ prístroja: Neodimium gape magnetajzer

  • pracovná teplota 5 – 50°C
  • kapacita prístroja maximálne 8 lit./min.
  • o magnetické kolo má neobmedzené trvanie, úplne odolné na hocijaké vplyvy vibrácií
  • o spracovaná voda si udrží svoje vlastnosti v dobe 30 – 48 hodín po spracovaní, čo závisí od teploty vody.

Účinok

 

Prietokom filtrovanej RO vody cez permanentné magnetické homogénne pole dipóly sa orientujú po zadanej osi magnetizácie a na ten spôsob sa vychádzaním z magnetového poľa vyvoláva rozklad makromolekúl na elementárne molekuly vody.
Efekt použitia RO vody spracovanej prístrojom MZ-RO je aby sa značne zlepšila resorbcia vody cez membrány buniek človeka, živočíchov a rastlín. To má za následok zrýchlenie procesu metabolizmu.
Zrýchlenie metabolizmu má vynikajúci význam v zmysle že sa zrýchľuje proces vylučovania škodlivých látok z organizmu človeka, živočíchov a pri rastlinách sa drasticky zrýchľuje rast a rozvoj tým, že minerálne látky väčšou rýchlosťou kolujú od koreňa po list rastliny.

Záruka

 

Záruka magnetizéra je 2 roky.

Montáž magnetizéra

 

Magnetizér sa montuje na hadicu po post karbónovom filtri alebo UV lampe, ako posledný element pred konzumovaním vody.
Smer prietoku vody nie je prísne stanovený. Je jedno, kde bude vchod a kde východ vody z magnetizéra.

S cieľom 100% účinnosti fungovania magnetizéra je zakázané ťahať alebo stláčať hadice, ktoré vchádzajú alebo vychádzajú z tela magnetizéra.