Hyaluron krém DEVEE
Hyaluron gél DEVEE

Hyaluron krém DEVEE

 

Pre krásnu pleť bez vrások a známok starnutia. Hyalurón sodný, telu vlastná substancia, ktorá vás omladí o niekoľko rokov.
Navždy mladá a krásna!
Kyselina hyalurónová optimálnym spôsobom viaže vlhkosť. Vysoko efektívny účinok tejto látky sa využíva pri aplikáciách v medicínskej a kozmetickej praxi.


Prečo je tento krém taký hodnotný? Vyznačuje sa mimoriadne dlhotrvajúcim zvlhčujúcim efektom, ktorý sa dosiahol kombináciou nízkomolekulárnej a vysokomolekulárnej kyseliny hyalurónovej. Tá vniká do pokožky a rozpína sa v nej do svojho plného účinku, čím zvnútra vyplní jemné vrásky, vyrovná ich a vyhladí. Zároveň vysoko kvalitné prírodné oleje s neobyčajne vysokou koncentráciou nenasýtených kyselín, ktoré zohrávajú aktívnu úlohu pri dosiahnutí rovnováhy vlhkosti kože, prinášajú vynikajúce výsledky v starostlivosti o pleť. To je dôvod, prečo je DEVEE Hyaluron krém Hydro ideálnym koncentrátom, pokiaľ ide o intenzívnu starostlivosť o pleť a jej regeneráciu.Krém bol špeciálne vyvinutý pre tvár a krk. V týchto oblastiach zohráva množstvo kyseliny haylurónovej, ktoré je prítomné v spojivovom tkanive, kľúčovú úlohu v elasticite pokožky. Kyselina hyalurónová nielenže udržiava a viaže vlhkosť, ale tiež stimuluje produkciu kolagénu a elastínu v pokožke. Výsledkom je výrazne sviežejší a mladší vzhľad pokožky. Prednosti krému: Pleť vyzerá oddýchnutá a mladšia, redukcia hĺbky vrások je viditeľná, prísun vlhkosti, ktorá sa v pleti udržiava je jedinečný. Stimuluje sa vytváranie kolagénu a elastínu. Krém pôsobí ihneď a účinkuje dlhé hodiny. Pri pravidelnejšom používaní má dlhšie trvajúci efekt. Krém pri aplikácii fotopolymerizuje a vytvára v pokožke stabilnejšie a ťažšie odbúrateľné štruktúry. Efekt trvá dlhšie.